پیوستن لارا دانلی بازیگر Outlander به سریال The Nevers ساخته‌ی جاس ویدون

لارا دانلی (Laura Donnelly) بازیگر سریال Outlander «بیگانه» به سریال جدید The Nevers محصول HBO ساخته‌ی جاس ویدون (Joss Whedon) کارگردان فیلم Avengers: Age of Ultron «انتقام‌جویان: عصر اولتران» پیوست. در ادامه خبر با اینفو همراه باشید.

ویدون درباره‌ی دانلی گفته است:

لارا دانلی کاریزما، ذکاوت و ظرافتی که آمالیا را تعریف می‌کند در خودش دارد. او شجاع و بامزه است و من در این داستان به همه‌ی این ویژگی‌ها نیاز دارم.

سریال The Nevers حال و هوایی شبیه سریال Buffy the Vampire Slayer «بافی قاتل خون‌آشام‌ها» دارد و داستانی فانتزی با حضور شخصیت‌های اصلی زن است. The Nevers یک سریال درام علمی تخیلی و حماسی درباره‌ی گروهی از زنان ویکتوریایی است که متوجه می‌شوند قابلیت‌های غیرعادی، دشمنان بی‌رحم، و ماموریتی برای تغییر دنیا دارند.

دانلی در این سریال نقش آمالیا ترو، قهرمانی شجاع و باانگیزه را بازی می‌کند که تهدیدی برای جامعه‌ی ویکتوریایی به حساب آمده و برای هر چیز کوچکی آدم می‌کشد اما حاضر است برای یک هدف والا خودش را فدا کند.

ویدون درباره‌ی این سریال گفته است:

The Nevers یکی از جاه‌طلبانه‌ترین داستان‌هایی است که تاکنون ساخته‌ام. از زمانی که من یک دنیای خیالی کاملا جدید خلق کرده‌ام زمان زیادی گذشته است.

ویدون سازنده، نویسنده، شورانر و تهیه‌کننده اجرایی این سریال خواهد بود. جین اسپنسون (Jane Espenson) و داگ پتری (Doug Petrie) تهیه‌کنندگان این سریال هستند.

منبع:‌ Comingsoon

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *