لین شلتون برای کارگردانی سریال Little Fires Everywhere با سرویس استریم هولو قرارداد بست

به گزارش سایت خبری ورایتی، در سریال جدید هشت-اپیزودی سرویس استریم هولو (Hulu) که به اقتباس از رمان پرفروش Little Fires Everywhere (حریق های کوچک در همه‌جا) می‌باشد، وت روزمری دویت (Vet Rosemarie DeWitt) نقش اصلی را ایفا می‌کند و لین شلتون (Lynn Shelton) نیمی از سریال را کارگردانی می‌کند. در ادامه خبر با اینفو همراه باشید.

داستان این سریال روایت‌گر سرنوشت پیچیده خانواده ظاهراً عالی ریچاردسون و یک مادر و دختر مرموز و اسرارآمیز است که زندگیشان وارونه گشته است. داستان به بررسی سنگینی و اهمیت رازها، سرشت هنر و هویت، جذبه شدید مادری، و هم‌چنین خطری می‌پردازد که در پس این باور وجود دارد که پیروی از قوانین می‌تواند بلا و مصیبت را برطرف نماید.

شهرت شلتون علاوه بر کارگردانی درامدی رمانتیک مستقل و موفق Laggies (کند ذهن‌ها)، مدیون کارگردانی کارهای دیگری هم‌چون درامدی مستقل Humpday، Touchy Feely (نازک نارنجی)، Sword of Trust (شمشیر اعتماد)، و هم‌چنین قسمت‌هایی از سریال‌های New Girl (دختر جدید)، Fresh Off the Boat (تازه کردن قایق)، Love (عشق)، Glow (درخشش)، و A. P. Bio (زیست‌شناسی ای. پی) می‌باشد.

دویت در این سریال به ایفای نقش لیندا مکولاگ، بهترین‌دوست النا (با بازی ریز ویتراسپون (Reese Witherspoon) می‌پردازد؛ کسی که پس از سال‌ها تلاش برای بچه دار شدن، سرپرستی کودک رهاشده ای در ایستگاه آتش نشانی را برعهده می‌گیرد. اسم کودک را میرابل می‌گذارد و مثل بچه خودش عاشقانه دوستش می‌دارد، اما به دردسر می‌افتد وقتی سر و کله مادر واقعی میرابل که یک مهاجر غیرقانونی چینی است پیدا می‌شود.
ویتراسپون اخیرا در اطلاعیه‌ای عنوان کرد که:

در کمپانی Hello Sunshine ما تلاش می‌کنیم که داستان‌های زن-محوری را به تصویر بکشیم که ریشه در الهام، احساس، و حقیقت دارند و این‌ها تماما موضوعاتی هستند که مبنای کارهای مبتکرانه سلست نگ (Celeste Ng) را تشکیل می‌دهند. سرویس استریم هولو در تبدیل ادبیات مبتکرانه به سینمای مبتکرانه از تاریخچه‌ای غنی برخوردار است، و ما مطمئن هستیم که تیم با استعدادشان از این داستان به نحو احسن استفاده خواهند کرد تا در حوزه موضوعاتی مانند نژاد، طبقه اجتماعی، و معنای واقعی مادر گفتگویی را ترتیب دهند که مدت‌ها پیش انتظارش می‌رفته است. کمپانی Hello Sunshine با وجود عواملی مثل کری واشینگتون (Kerry Washington)، لیز تیگلار (Liz Tigelaar)، و سرویس استریم هولو، مجموعه‌ای رویایی از همکاران خلاق را به صف کرده است، و ما نیز از داشتن چنین فرصتی برای همکاری با آنها در جهت زندگی بخشیدن به این پروژه بسیار مهم خوشحال و مفتخر هستیم.

واشینگتون نیز عنوان کرد:

از طرفی به عنوان تهیه‌کنندگان این پروژه از طرف کمپانی Simpson Street افتخار می‌کنیم که قسمتی از تیمی هستیم که در صدد روایت داستان فوق العاده‌ای به اقتباس از رمان قابل توجه سلست نگ هستند و از همراهی با هلو نیز خرسندیم، و از طرف دیگر نیز به عنوان یک هنرپیشه بسیار خوشحالم که فرصتی دست داده است تا با بازی در کنار ریز ویتراسپون به کشف مضامین پربار این داستان و کاراکترهای فعالش بپردازم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *