فال pmc جدید این هفته [ فال روزانه pmc از شنبه ۲۷ مهر تا جمعه ۳ آبان ۹۸ ]

فال pmc

جهت مشاهده آخرین فال منتشر شده مربوط به هفته ای که در آن قرار دارید از کلید زیر استفاده نمایید

اگر شما هم از طرفداران پروپاقرص شبکه پی ام سی هستید حتما فال هفتگی که روز های جمعه از این شبکه پخش می شود رو هم دیدید. ما هم هر هفته فال pmc و همچنین فایل صوتی اون رو برای شما دوستان آماده می کنیم.

فال روزانه pmc شنبه ۲۷ مهر • یکشنبه ۲۸ مهر • دوشنبه ۲۹ مهر • سه شنبه ۳۰ مهر • چهارشنبه ۱ آبان • پنجشنبه ۲ آبان  • جمعه ۳ آبان

♈ فال روزانه pmc متولدین فروردین :

قهر و ناراحتی در زندگی همه وجود دارد اما گذشت همواره باعث بدست آمدن نتایج بسیار خوبی می شود. به زودی دیدار با یکی از دوستان قدیمی باعث به وجود آمدن وضعیت جدید مالی برای شما خواهد شد. بواسطه این جریان امور مالی تان در شرایط بهتری قرار خواهد گرفت. تغییر و تحولی در روابط دوستانه تان به وجود خواهد آمد.


♉ فال هفته PMC اردیبهشت ماهی ها: غم و اندوه به خودتان راه ندهید

مراقب شخصی در اطرافتان که چرب زبان و بدخواه است و مدام باعث تشویش افکارتان می شود باشید. این هفته به یک میهمانی دعوت خواهید شد و بسیار از آن لذت خواهید برد. برای باز شدن گره احساسی تان اجازه بدهید زمان همه چیز را حل کند. وقتی عشق را انتخاب می کنید باید در این راه متحمل سختی ها و مشکلات آن هم باشید. غم و اندوه به خودتان راه ندهید.


♊ فال pmc خردادی عزیز : دست از تلاش بردارید!!

متوجه قدر و ارزش خودتان باشید. در مورد مسئله ای مالی هر چقدر تلاش می کنید که دیگران متوجه منظور شما شوند بی فایده است، دست از تلاش بردارید و اجازه دهید همه چیز خودش به مرور حل شود. زمانی به هدف و مقصود خود می رسید که صداقت و ایمان داشته باشید. اگر امروز روزگار بر وفق مراد نیست ناامید و مایوس نباشید.


♋ فال PMC دوست تیر ماهی : آنچه خیر است همان می شود

ایمان داشته باشید که آنچه خیر است همان می شود. هدفهایتان را بررسی کنید و برای رسیدن به آنها برنامه ریزی داشته باشید. شما می خواهید کسی را متقاعد کنید سعی کنید این کار را با آرامش انجام دهید تا هم دلخوری پیش نیاید و هم به هدفتان برسید. بلند نظر باشید و برای رسیدن به خواسته تان دست روی زانوی خودتان بگذارید.


♌ فال پی ام سی دوست مرداد ماهی : از دیگران انتظار و توقع نابجا نداشته باشید

انتظار و توقع نابجا از دیگران داشتن شما را از تلاش در جهت برآوردن خواسته های خودتان باز می دارد. عشق باید دوطرفه باشد، کسی را دوست داشته باشید که او هم جایی در دل خودش برایتان باز کرده باشد. این روزها هرچقدر موقعیت اقتصادی تان بهتر شود کارتان سخت تر خواهد شد. ساده تر بیاندیشید و و ذهنتان را در آرامش نگهدارید.


♍ فال هفتگی PMC شهریور ماهی ها : ارتباطتان را با دوستان بیشتر کنید

اصرار دارید مشکل خانوادگی تان را به تنهایی خودتان حل کنید، شما نمی توانید جلو این بحث ها را بگیرید. بهتر است با کمک گرفتن از دیگران با مسائل جدی تر برخورد کنید. دوستان خوبی دارید که همیشه به شما دلگرمی می دهند. ارتباطتان را با آن ها بیشتر کنید. تا می توانید به مسائلی که نگرانتان می کنند فکر نکنید، فقط مشکلاتتان را بیشتر می کنید.


♎ فال هفته PMC متولدین مهر : شما سازنده و خلاقید

عشق به شما بال پرواز می دهد و به فضای جدیدی می روید که پر از هیجان و امید است. در مورد مسئله ای مالی دلتان می خواهد که بیشتر آزادی عمل داشته باشید ولی شرایط و موقعیت های امروز باعث می شود این رویاپردازی فعلا متوقف شود. خوشبختانه شما سازنده و خلاقید و توانایی آن را دارید که بتوانید در جنبه های مختلف، خودتان را نشان دهید.


♏ فال این هفته PMC آبان ماهی ها : روی هدفتان متمرکز باشید

در مورد مسائل کاری، اخیرا در تصمیم هایتان تعلل می کنید.فراموش نکنید سستی کردن در کارها، شما را از مسیر اصلی دور می کند. زبانتان را نگه دارید تا مجبور نشوید دردی را که لازم نیست تحمل کنید. اجازه ندهید دل نگرانی های دیگران دست و پایتان را ببندد. روی هدفتان متمرکز باشید و به توانایی تان ایمان داشته باشید.


♐ فال هفته PMC متولدین آذر : خودتان را باور کنید

اعتماد به نفس و جسارت لازمه هر کاری است که از طریق آن می توانید هر روز راه هایی تازه را برای بهبود وضع زندگی تان پیدا کنید. کافی است خودتان را باور کنید. این روزها شرایطتان همان گونه است که می خواهید باشد. شما می توانید نقشه ای را عملی کنید که از مدت ها قبل طرح اولیه آن را در ذهنتان کشیده بودید. یک بحث کوچک شما را در مورد مسئله ای به شک خواهد انداخت.


♑ فال PMC جدید متولدین دى : زندگی را به خود و دیگران سخت نکنید

خبر خوشی به شما می رسد که می تواند به ایجاد تغییراتی مثبت در زندگی تان منجر گردد. می توانید از حالا برای کاری برنامه ریزی کنید. برای رسیدن به هدف و خواسته تان بهتر است زندگی را به خود و دیگران سخت نکنید. این که نابرده رنج گنج میسر نمی شود، درست است اما حواستان باشد بیش از آنچه که باید رنج نکشید.


♒ فال هفتگی  PMC بهمن ماهی ها : برای حضور در جایی یا انجام کاری دعوت می شوید

برای هر چیزی به اندازه اهمیتش ارزش قائل شوید. در تاب و تب رسیدن به مقصدی، از دیدن زیبایی های مسیر غافل می شوید. از شما برای حضور در جایی یا انجام کاری دعوت می شود، دست دست نکنید و بلافاصله جواب مثبت دهید. دائما نه گفتن به هر پیشنهادی و محافظه کاری بیش از حد، شما را از پیشرفت دور می کند.


♓ فال PMC متولدین اسفند : در رفتارتان با دیگران محتاط و دوراندیش باشید

با بهره گیری از قدرت اراده و عزت نفستان می توانید راه های تازه ای را برای حل مشکلاتتان پیدا کنید. خبری به شما می رسد که به بهبود وضعیت فعلی تان کمک می کند و فرصت برنامه ریزی برای آینده را در اختیارتان قرار می دهد. بیش از پیش در رفتارتان با دیگران محتاط و دوراندیش باشید. بهتر است یک بار دیگر به بررسی رفتار اخیرتان در جمعی بپردازید.

فال ها صرفا جهت اطلاع می باشند و اینفو مسئولیتی در این باره ندارد.

دانلود فایل صوتی فال PMC

زمان پخش فال pmc متغیر است، سعی می کنیم در اسرع وقت در سایت اینفو قرار دهیم

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *