Foldio3 استودیو قابل حمل برای خلق عکس های حرفه ای

 

یکی از پروژه های جالب و کاربردی در حوزه عکاسی که در وب سایت جمع سپاری کیک استارتر معرفی شده است، Foldio3 نام دارد؛ جعبه نور تا شونده ای که یک استودیوی کوچک و قابل حمل را در اختیار هنرمندان قرار می دهد.

جذابیت اصلی این لایت باکس این است که از قطعات تا شونده ساخته شده و به راحتی مونتاژ و قابل استفاده می گردد. طرح نهایی در صورت رسیدن به مرحله تولید ۲۴۵ دلار هزینه خواهد داشت که شامل لایت باکس، دو عدد هالو بار و میز چرخنده ۳۶۰ درجه ای است.

لایک باکس مورد بحث، پس از باز شدن یک استودیوی ۶۵×۶۵ سانتی متری در اختیار عکاس قرار می هد. بدنه آن خاصیت آهن ربایی دارد و در عرض ۱۰ ثانیه می توانید آن را باز کرده و مورد استفاده قرار دهید. برای نصب پرده پس زمینه مورد نظر خود، فقط کافی است که آن را به بخش زیرین استودیو وصل کرده و سپس آن را به سمت بالا بکشید. در Foldio3 از سه میله که مملو از لامپ های LED است استفاده شده است.

همچنین لازم است در مورد «هالو بار» توضیح دهیم که یک میله قابل اتصال است که به واسطه آهن ربا، به کف یا دیواره های جعبه متصل شده و نور لازم برای عکاسی را در اختیار هنرمند قرار می دهد. با هالو بار می توانید افکت های نوری ویژه ای در تصاویر موردنظر خود ایجاد نمایید. میز چرخنده ۳۶۰ درجه ای نیز امکان عکاسی ۳۶۰ درجه ای از سوژه را مهیا می سازد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *