پرویز پرستویی «شهرزاد» را تحسین کرد


پرویز پرستویی، ضمن تقدیر از عوامل سریال شهرزاد از همه صدا و سیما خواست تا سریال شهرزاد را خریداری کند و امکان تماشای آن را برای همه مردم فراهم کند.

پرویز پرستویی،‌ به عوامل سریال «شهرزاد» تبریک گفت و نوشت: «باور کنید تا به حال نشده یک بار به سوپر محله مراجعه کنم وبعد از خرید اجناس مورد نیاز زندگی، حتی یک دی وی دی از مجموعه های ساخته شده در رسانه های خانگی خریده باشم اما اخیرا خود آقای فتحی بزرگواری کردن و هفت قسمت از مجموعه شهرزاد را به بنده دادن واز آنجایی که همیشه کارهای آقای فتحی را دنبال کرده ام این هفت قسمت را در یک مجلس دیدم .

سریال شهرزاد

وبی صبرانه منتظرم قسمت هشتم این مجموعه رو ببینم البته امیدوارم آقای فتحی دیگه قسمت های بعدی را برای بنده نفرستند که خودم خریداری کنم .چون هم ارزش خریدن به هر قیمت ودیدن را دارد.

پرویز پرستویی، با تاکید بر اینکه هیچ‌گونه نفعی از سریال شهرزاد ندارد، گفت: «به همه ملت ایران توصیه میکنم حتما این مجموعه رو ببینند وامیدوارم تلویزیون هم تلاش کنند این مجموعه را خریداری نموده واز شبکه های سراسری چه در ایران وبرون مرزی نمایش دهند.لازم به توضیح است که بنده دراین مجموعه ذینفع نیستم ،فقط چون بی نهایت از دیدن این مجموعه لذت بردم حیفم اومد که شما ها نبیند ودیدن این مجموعه رو از دست بدهید.»

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *