فال pmc جدید این هفته [ فال روزانه pmc از شنبه ۹ آذر تا جمعه ۱۵ آذر ۹۸ ]

فال pmc

جهت مشاهده آخرین فال منتشر شده مربوط به هفته ای که در آن قرار دارید از کلید زیر استفاده نمایید

اگر شما هم از طرفداران پروپاقرص شبکه پی ام سی هستید حتما فال هفتگی که روز های جمعه از این شبکه پخش می شود رو هم دیدید. ما هم هر هفته فال pmc و همچنین فایل صوتی اون رو برای شما دوستان آماده می کنیم.

فال روزانه pmc شنبه ۹ آذر • یکشنبه ۱۰ آذر • دوشنبه ۱۱ آذر • سه شنبه ۱۲ آذر • چهارشنبه ۱۳ آذر • پنجشنبه ۱۴ آذر  • جمعه ۱۵ آذر

 

♈ فال روزانه pmc متولدین فروردین : محدودیت های خود را با دیگران در میان بگذارید

نیازی به نشان دادن واکنش های شدید نیست . کافیست محدودیت های خود را با دیگران در میان گذاشته و سپس دست به کار شوید. در حال حاضر بین رویا های رنگارنگ و واقعیت های زندگی گیر افتادید، از آمادگی های لازم برای پشت پا زدن به نگرانی های روزمره تان برخوردارید اما هنوز هم نگران نقاط مبهم هستید که برای تان پوشیده هستند، با نگرش مثبت می توانید این نگرانی را برطرف کنید.


♉ فال هفته PMC اردیبهشت ماهی ها: بیشتر به خود سخت بگیرید!!

ممکن است با بیان و افکار و احساساتتان به دیگران اجازه دهید که به راحتی وارد حریم خصوصیتان شوند ریسک کردن در حال حاضر می تواند بین شما و دیگران موانعی را به وجود بیاورد.حس می کنید که دلتان می خواهد در مورد نیازهایتان حرف بزنید بخصوص اگر آنها با امور احساسی تان مربوط باشند. این روزها منطقی بودن برایتان تا حدی چالش برانگیز خواهد بود. بهتر است بیشتر به خود سخت بگیرید تا پشیمان نشوید.


♊ فال pmc خردادی عزیز : محدودیت های خود را تشخیص دهید

این روزها احساس می کنید به جز موضوعات مهم و اساسی هیچ حرفی برای گفتن با دیگران ندارید. محدودیت های خود را تشخیص دهید، اگر شرایط جدید خود را بپذیرید سد ها و موانع از سر راهتان کنار خواهند رفت و راهتان هموار می گردد. مشتاقید روی موضوعی تحقیق کنید که مدت هاست از آن فرار می کنید؛ هراستان نسبت به آن از بین رفته و مایلید دیگران نیز شنونده ی نکته نظرات و ایده هایتان باشند


♋ فال PMC دوست تیر ماهی : خودتان را گول نزنید

وقت زیادی برای انجام کارهای نیمه تمام قدیمی دارید با وجود آنکه از نظر احساسی و عاطفی سبک بال تر هستید بازهم نمی توانید به راحتی به خواسته هایتان برسید در مورد ارتباطی محبت آمیز در گذشته خودتان را گول نزنید با خودتان روراست باشید تا به سادگی دریابید آن موقعیت از دست رفته است اوقاتی را به صحبت در مورد موضوعاتی اختصاص دهید که ذهنتان را به خود مشغول کرده است.


♌ فال پی ام سی دوست مرداد ماهی : انگیزهای خود را تقویت کنید

از اطرافیانتان نیرو بگیرید. فرصت بسیار خوبی هست تا در رشته جدید درسی یا هنری ثبت نام کنید.انگیزهای خود را تقویت کنید. شما از توانایی تطبیق ایده های جدید خود با ایده های قدیمی تان بدون آنکه باورهایتان زیر سوال بروند برخوردارید.این روزها چنان نگران آینده هستید که نمی توانید روی لحظه حال متمرکز باقی بمانید. خاطراتی که از گذشته در ذهن دارید بیشتر از مشکلاتی هستند که قرار است در آینده رخ دهند.


♍ فال هفتگی PMC شهریور ماهی ها : پشت گوش انداختن ممنوع

به جادوی گذر زمان اعتماد کنید،حضور شما موثر و کارآمد است،بحرانی را در لحظه مدیریت خواهید کرد به جای تلاش مداوم برای کنترل داشتن بر همه ی مسائل و مدیریت همه چیز اجازه دهید شخص دیگری نیز عقاید و نظرات خود را بیان کند تا بتواند در به نتیجه رساندن برنامه بلند مدتی که در ذهن دارید یاری کند.پشت گوش انداختن مطلبی اصلا به نفعتان نیست.


♎ فال هفته PMC متولدین مهر : هیچ کاری به خودی خود درست نمی شود

 اگر راهتان را نادرست انتخاب کنید طولی نخواهد کشید که خود را در میان اشتباهاتی مضحک غرق خواهید کرد،هیچ کاری به خودی خود درست نمی شود . درباره کاری که قولش را داده بودید تجدید نظر کنید و در مورد کاری که در حال حاضر نیاز به تلاش زیادی ندارد مذاکره و مشورت کنید. شما دقیقا می دانید چه حرفهایی می خواهید به زبان بیاورید.موفقیت های مهم و چشمگیری کسب خواهید کرد


♏ فال این هفته PMC آبان ماهی ها : در حال حاضر  زمان برداشتن گام های بلند نیست

در مورد مسائل کاری در حال حاضر برداشتن گام های بلند چندان راحت به نظر نمی رسد،به جای تلاش بیهوده برای تغییر این روند، زمان را به تفکر در مورد یافتن راهکارهای جدید اختصاص دهید.در رابطه با زندگی عاطفی تان عاقلانه تر رفتار خواهید کرد، حتی اگر دلیلش را ندانید،دیگران به شما به چشم راهنما نگاه می کنند خوش بینی تان به آنها نیرو می دهد.


♐ فال هفته PMC متولدین آذر : آرزو های خود را به زبان نیاورید

شما تصویر کاملاً واضح و روشنی از خواسته های خود دارید بهتر است در حال حاضر آرزو های خود را به زبان نیاورید.مشکل شما این است که یکی از نزدیکان تان تمایل به همکاری با شما ندارد گاهی بهتر است احساسات تان را در دل پنهان نگهدارید افکارتان عاقبت در مسیر درست هدایت می‌کند اما بازم نمی دانید برنامه ریزی های تان صحیح بوده یا نه.


♑ فال PMC جدید متولدین دى : از کوره به در نشوید

امکانات و اختیارات بیشتری به شما خواهد داده شد برای برداشته شدن اولین قدم کافی ست کمی بیشتر به حرفهای دیگران توجه کنید،اجازه ندهید حرف دیگران شما را از کوره به در کند.از آنها برای تقویت نیروی خود استفاده کنید،حساب آنچه را که به دیگران می دهید و آنچه را که از آنها دریافت می کنید با دقت داشته باشید.لازم است این روزها جنبه احتیاط را رعایت کنید.می توانید موقعیتی را به فرصتی طلایی تبدیل کنید.


♒ فال هفتگی  PMC بهمن ماهی ها : روی دیدگاه های خود پافشاری نکنید

شما می خواهید احساساتتان بر پایه واقعیات شکل بگیرد.این روزها بیشتر از هر زمان دیگری جریانات احساسی تان گیجتان کرده نگران نباشید هرچقدر بر میزان اطلاعاتتان افزوده شود احساساتتان نیز تغییر می کند روی دیدگاه های خود پافشاری و سر سختی نکنید و دروازه های ذهنتان را به روی دیدگاه های جدید باز بگذارید واکنش های تان نسبت به گذشته کمتر قابل پیش بینی خواهند بود


♓ فال PMC متولدین اسفند : شجاع و جسور باشید

تا زمانی که مجبور نشده اید تصمیم بلند مدت و سرنوشت سازی نگیرید.شجاع و جسور باشید و خطر کمک به شخصی را بپذیرد. در مورد کارهای که باید انجام دهید نظرات صحیح دارید و این باعث می شود که در محل کار و یا تحصیل تان به زودی به موقعیت مهمی دست پیدا کنید.نیاز های خود را بشناسید. به خودتان مغرور نشوید در غیر این صورت برنامه ریزی تان در مورد برنامه شخصی تان با نتیجه معکوس روبرو خواهد شد.

فال ها صرفا جهت اطلاع می باشند و اینفو مسئولیتی در این باره ندارد.

دانلود فایل صوتی فال PMC

زمان پخش فال pmc متغیر است، سعی می کنیم در اسرع وقت در سایت اینفو قرار دهیم

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *