عنوان کاری جومانجی ۳ مشخص شد!

جومانجی ۳

جومانجی ۳

عنوان کاری فیلم Jumanji 3 «جومانجی ۳» که انتظار می‌رود یک دنباله‌ی مستقیم برای فیلم اخیرا اکران شده‌ی Jumanji: Welcome to the Jungle «جومانجی: به جنگل خوش آمدید» باشد، مشخص شد. این فیلم با عناوین “Jumanji 2” و یا “J19.” در دست تولید است. اما نکته‌ای که در مورد عنوان “Jumanji 2” وجود دارد این است که در واقع فیلم جدید، سومین قسمت از این فرانچایز است که داستان فیلم سال ۱۹۹۵ جومانجی را روایت می‌کند. برای آگاهی از جزئیات خبر در ادامه با اینفو همراه باشید.

تولید فیلم سوم جومانجی، اوایل امسال آغاز شد. این فیلم دواین جانسون (Dwayne Johnson) و کوین هارت (Kevin Hart) را به نقش‌هایشان در بازی ویدویی دنیای جومانجی بازمی‌گرداند. جانسون اما اولین عکس ار فرایند تولید فیلم را در اینستاگرامش منتشر کرد. شما می‌توانید این پست را در زیر مشاهده کنید:

جانسون در پست نوشت: با قدرت تمام شد. در عکسی که توسط هیرام گارسیا تهیه کننده‌اش و دستیارش در Seven Bucks Productions گرفته شده بود؛ و ادامه داد: ۱۳۰am روی فیلم JUMANJI. یک هفته‌ی بسیار مهم و (سرگرم کننده) از فیلمبرداری هم به پایان رسید. ممنونم از تمام عوامل پشت صحنه که باعث این عملکرد درخشان می‌شوند. دوشنبه صبح بازمی‌گردیم. ما ساعت را کوک می‌کنیم و راهمان را در دنیای جومانجی ادامه خواهیم داد.

فیلم جدید «جومانجی» توسط جیک کسدن (Jake Kasdan) کارگردانی خواهد شد که فیلم قبلی و همچنین فیلم‌های کمدی زیادی مثل Walk Hard: The Dewey Cox Story و Orange County را کارگردانی کرده است. جف پینکر (Jeff Pinkner) و اسکات روزنبرگ (Scott Rosenberg) برای نویسندگی فیلم بازخواهند گشت. روزنبرگ افتخارات زیادی در نویسندگی دارد از جمله فیلم‌های Con Air ،High Fidelity ،Venom، The Amazing Spider-Man 2 و آثار متعددی در تلویزیون از قبیل Lost و Fringe.

سومین فیلم جومانجی انتظار می‌رود که در ۱۳ام دسامبر ۲۰۱۹ اکران شود.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *