ساخت اقتباس تلویزیونی Wayward Children با داستانی شبیه سری هری پاتر

شبکه SYFY و کمپانی لجندری تی‌وی قصد دارند اقتباسی تلویزیونی از روی کتاب‌های Wayward Children «فرزندان ویوارد» نوشته‌ی سینان مک‌گوایر (Seanan McGuire) با داستانی شبیه سری Harry Potter «هری پاتر» بسازند. در ادامه خبر با اینفو همراه باشید.

این سری رمان چهارکتابی داستان مدرسه‌ی شبانه‌روزی مرموزی را دنبال می‌کند که دانش‌آموزانش از سفری به دنیای جادو که در آن نقش قهرمان یا هیولا را بازی کرده‌اند برگشته و حالا باید خودشان را با دانش‌آموزان عادی وفق دهند. آن‌ها همگی قصد دارند به دنیای فانتزی خودشان برگردند، اما وقتی دانش‌آموزان یکی یکی می‌میرند، آن‌هایی که زنده می‌مانند برای پیدا کردن قاتل متحد می‌شوند، چون در غیر اینصورت هیچکدام نمی‌توانند به خانه‌ی خودشان برگردند.

جو ترچ (Joe Tracz) نوشتن این اقتباس را برعهده دارد که در مراحل اولیه‌ی توسعه قرار دارد. این سری رمان از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۹ با عناوین «هر قلب یک دروازه»، «پایین در کنار چوب‌ها و استخوان‌ها»، «زیر آسمان شیرین» و «در رویایی غایب» منتشر شده‌اند.

Wayward Children به دیگر سریال‌های شبکه SYFY یعنی Deadly Class «کلاس مرگبار»، Resident Alien «بیگانه ساکن»، Krypton «کریپتون»، The Magicians «جادوگران»، Van Helsing «ون هلسینگ»، Happy «خوشحال» و Killjoys «کیل‌جویز» می‌پیوندد. این شبکه هم‌اکنون در حال کار روی سریالی تلویزیونی براساس فرنچایز Child’s Play «بازی بچگانه» است و سفارش ساخت پایلوت کمدی تاریک Cipher «رمز» و Cult Classic را داده است.

منبع: Comingsoon

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *